Çalı Sanayi Bölgesi Geyveli Cd. No: 4 Nilüfer/BURSA
+90 224 452 32 10
info@denken.com.tr

Hizmetler

Tesis işletmenizi Denken’in uzmanlığı ve hizmetleri ile mükemmelleştirin

Sürdürülebilir su tedariği, içme suyunun arıtılması ve atıksuyun bir kaynağa dönüştürülmesi birçok yerel yönetim, sanayi, özel ve kamu kuruluşları için büyük önem taşımaktadır.

Bu zorlukların üstesinden gelmek için Denken Ltd., su teknolojileri alanındaki ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak şekilde tasarlanmış nitelikli hizmetleriyle başlıca çözüm ortağınızdır.

Su teknolojilerinde global uzmanlık

Denken Ltd. dünya genelindeki müşterileri için yenilikçi ve verimli evsel ve sınai atıksu arıtma çözümleri geliştirmekte ve uygulamaya geçirmektedir. Teknoloji sınırlarını zorlayan ürünlerimiz atıksu arıtma süreçleri ve su altyapısı bileşenlerini kapsamaktadır.

Kamu ya da özel sektörerlerde ister sürdürülebilir evsel su tedariği isterse de sınai süreç sularının yönetiminde olun, mühendislik ekibimiz ihtiyaçlarınızı büyük bir hassasiyetle karşılayacak arıtma birimlerini tasarlayabilir. Çözümlerimiz ve sistemlerimizin montajını, geniç çaplı hizmetlerimizin yardımı ile maliyetlerinizi ve su süreçlerinizin ayakizini asgari tutarak gerçekleştirebiliriz.